ما با تمام وجود مطمئنیم که شما عاشق خدمات و محصولات ما خواهید شد. به همین دلیل است که ما عشق و انرژی زیادی در آنچه برای شما خلق می کنیم می گذاریم.

درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط تماس تلفنی،ایمیل،یا سیستم تیکت سایت به ثبت برسد.

دوره ها، شامل سیاست بازگشت پول نمی شوند؛ و دلیل این امر آموزش ها ، خدمات و امکاناتی می باشد که به محض ثبت نام در اختیار شما قرار می گیرد.

  1. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.

ما در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

خریدار محصولات سایت کلیه حق و اختیار شکایت از محصولات و سایت soroushmoghadasi.com رادر مراجع قضایی و غیر قضایی را از خود سلب میکند

  1. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و سروش مقدسی هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
  1. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت سروش مقدسی، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط سایت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

تغییرات توافقنامه و شرایط و ضوابط: توافقنامه استفاده از خدمات سایت تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه سایت و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، سروش مقدسی حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت سروش مقدسی در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا سروش مقدسی مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت سروش مقدسی کنترل نماید.